>; Міжнародні перевезення габаритних і збірних вантажів
+3 8 (067) 560 64 98
+7 (499) 346 61 06
 • Бій виграє той, хто твердо вирішив його виграти.
  Лев Толстой
 • Наша мета: сприяти успіху і росту бізнесу клієнтів компанії, надаючи бездоганна якість послуг у сфері транспортної логістики.
  Інтерфрахт
 • Цілі повинні бути ясними, простими і записаними на папері. Якщо вони не записані на папері, і їх кожен день переглядаєш - це не цілі. Це побажання.
  Роберт Кійосакі
 • Наша мета: сприяти успіху і росту бізнесу клієнтів компанії, надаючи бездоганна якість послуг у сфері транспортної логістики.
  Інтерфрахт
РусскийУкраїнськаEnglish (United States)Deutsch (DE-CH-AT)
 • pic1
 • pic1
 • pic1
 • pic1
 • pic1

Видеоролики

Міжнародні перевезення габаритних і збірних вантажів

Компанія «Інтерфрахт», накопичивши величезний досвід в області організації перевезень стандартних вантажів автомобільним транспортом, рада надати його в розпорядження наших клієнтів.


Ми робимо все, щоб спростити для Вас процедуру доставки вантажів, що дозволяє оптимізувати витрати і заощадити Ваш час. Партнери компанії можуть бути впевнені - наші кваліфіковані фахівці підберуть оптимальне рішення для будь-яких завдань, запропонують максимально вигідні для Вас умови, приділять максимум уваги. Ми працюємо індивідуально з кожною організацією, з кожним клієнтом, спільно знаходячи шляхи вирішення будь-яких робочих питань.

Вантажі вагою від 0.1 тонни до 20 тонн - є стандартними, якщо їх габаритні розміри не перевищують гранично допустимих параметрів по довжині - до 15,6 метрів ; по ширині - до 2.6 метра, висотою до 3 метрів.

Для того, щоб якість послуг нашим клієнтам послуг залишалося на стабільно високому рівні, нашою компанією укладено прямі довгострокові контракти з нашими підрядниками - транспортними підприємствами України, країн СНД, Прибалтики та Європи - компаніями з надійною та стабільною репутацією та положенням на транспортному ринку.
К перевозкам грузов привлекаются только парки, состоящие из современных тягачей и тентованных прицепов, размерами 82-120 м.куб от известных мировых производителей грузового автотранспорта, а это позволяет нам осуществлять перевозку грузов широкой номенклатуры.


Протягом усього процесу доставки вантажу проводиться постійний моніторинг руху вантажу, оскільки забезпечення клієнта інформацією про місцезнаходження і стан вантажу - невід'ємна частина роботи компанії «Інтерфрахт».

Ми робимо все, щоб наші стосунки з клієнтами будувалися на довгостроковому і взаємовигідній співпраці, а результати нашої діяльності сприяли ефективності та прибутковості Вашого бізнесу.

При наданні заявки із зазначенням характеристик вантажу, що підлягає перевезенню (вага, габарити, умови перевезення тощо) та маршруту руху, комерційна пропозиція буде надіслано на Вашу адресу протягом одного робочого дня.


Якщо у Вас виникнуть питання щодо організації перевезень габаритних і збірних вантажів, Ви можете отримати додаткову інформацію, відправивши повідомлення skype: partner-ift, а також зв'язатися з нами Ви можете за телефонами: +38 0562 380088; +38 067 3250000.

 

49087
ул. Калиновая, 51a
г. Днепропетровск
+3 8 (067) 5606498
+7 (499) 3466106

partner@interfreight.bizЯндекс цитирования Проверка С‚Р�Р¦ Рё PR Яндекс.Метрика